Сегодня в городе Новая Каховка 15.06.2019

В Україні визначили кращих гравців на більярді

У Клубі "Променада" 11 грудня завершився фінал Кубка Федерації більярдного спорту (ФБС) України.
Переможцем групи сеньйори став майстер спорту міжнародного класу Олег Мачтаков з Одеси. З рахунком 4:1 він переміг у фіналі Олександра Клімова з Вінниці. 3-4 місце розділили Олег Андрєєв і Костянтин Павлюк, спортсмени з Харкова.
У ветеранів перше місце зайняв майстер спорту з Шаргорода Анатолій Маліванчук. У фіналі з рахунком 4:1 він переміг Сергія Самборського з Житомира. 3 місце у Євгена Чебенєєва з Нової Каховки, а 4-е у Миколи Зимака з Чорткова.
У змаганнях взяли участь 32 кращих гравця з усієї України - 16 "рейтингових" і 16 пройшли кваліфікацію, сеньйори і ветерани.

Адвокат: Що потрібно знати для успішної подорожі за кордон з дітьми